Google’da Reklam Yayınlayarak Nasıl Para Kazanılır?Çevrim İçi Para Kazan


Çevrimiçi dünya sizi bekleyen bir olasılıklar dünyasıdır. Ve çevrimiçi para kazanmanın 100’den fazla yolu arasından seçim yapabilirsiniz. Ofisin etrafında saatlerce dönerek para kazanılması gereken günler geride kaldı. Giderek daha fazla insan hem çevrimiçi hem de çevrimdışı dünyada para kazanmanın veya geçimini sağlamanın alternatif yollarını aradıkça internet, para kazanma biçiminde devrim yarattı. Gelir elde etmenin en popüler yöntemlerinden bazıları bağlı kuruluş pazarlaması, e-kitap satmak ve hatta borsaya yatırım yapmak veya ticaret yapmaktır.

Biraz zaman ayırmak ve yeni devrimden yararlanmaya hazırlanmak isteyenleri muazzam bir gelir fırsatı bekliyor. Çevrimiçi para kazanmayla ilgili olan şey, bir kez para yatırdığınızda göreceğiniz tek şeyin banka hesabınızdaki parada büyük bir artış olduğudur. Çalışmak için uzun mesafelere gitmeye gerek yok. Evden veya herhangi bir yerden para kazanabilirsiniz. Çevrimiçi işletmeler harika bir alternatif olduğu için internet üzerinden çevrimiçi para kazanabilirsiniz.

Yaptığınız iş temelde normal 9 ila 5 işten farklıdır. Öğrenmesi kolay, kazanması kolay bir formatla para kazanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Aşağıdaki “Yeni Başlayanlar İçin Çevrimiçi Para Kazanın”, size zaman açısından verimli bir şekilde servet kazanmanın çeşitli yollarına tam bir genel bakış sunar. Yeni başlayan biri olarak, çevrimiçi para kazanmanın hiçbir yerine gitmeyen çevrimiçi dolandırıcılıklara ve programlara karşı savunmasız olabilirsiniz.

Dolandırıcılıktan kaçınmak için basit tutun ve size daha fazla para kazandıracak daha karmaşık fikirlere doğru adım adım ilerleyin. Zor kazandığınız parayı almak için bekleyen milyonlarca dolandırıcılık var. Genel bir ipucu, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan ücretsiz programlarla başlamaktır. Buna ücretli anket sayfaları ve makale yazma sayfaları dahildir. Öncelikle, web sitesine katılmak için ücret alan web sitelerinden uzak durun.

Araştırmanız en önemli şeylerden biridir. İyi bir web sitesine rastladığınızda, onu Google’da arayın ve başkalarının deneyimlerini okuyun. Belirli bir miktar ekstra gelir asla zarar vermez, ancak açgözlü veya aşırı hırslı olmaz. İşletmeler, insanların ürünleri hakkında ne düşündüklerini ve gelecekte en çok neyi (ve neden) satın alacaklarını bilmek için pazar araştırmasına güvenirler.

Diğer birçok iletişim biçiminden daha ucuz oldukları için anketler oluşturup teşvik ederler ve mümkün olan en hızlı ve en kolay şekilde bilgi alırlar. Bazıları bir anketi her doldurduğunuzda küçük bir miktar öderken, diğerleri daha hileli bir yaklaşım benimseyerek anketlerini dolduranlara nakit para ve çekilişler sunar.

EBay, blog oluşturma, bağlı kuruluş pazarlaması, ağ pazarlaması veya MLM’de satıcı olarak, Google AdSense kullanarak, içerik veya makaleler yazarak, ClickBank, pazarlama CPA teklifleri ve çok daha fazlasıyla para kazanılabilir. Ayrıca, web sitelerinin sayfalarını çevirerek, bilgilendirici bir web sitesi başlatarak, diğer kişilerin web siteleri için blog yazarak, özel Hayvan Kimliği etiketleri satarak, çevrimiçi bir topluluk forumu oluşturarak ve daha fazlasını yaparak Twitter’da para kazanabilirsiniz.


Online Para Kazanın Test Web SiteleriSahte çevrimiçi iş fırsatlarıyla dolu bir dünyada, sağlıklı bir yan maaş kazanmak için başa çıkabileceğiniz bazı gerçek internet sorunları olduğunu anlamak iyidir. Web sitesi testi özel bir sorundur. Hiç denemediyseniz, şimdi ne olduğunu, potansiyel olarak ne kadar kazanabileceğinizi ve başlamak için size kimin ödeme yapacağını öğrenmek için iyi bir zaman.

Web sitesi testi tam olarak nedir?

Web sitesi testi, bir markayla doğrudan ilişkisi olmayan kişilerin, web sitesinin özellikleri hakkında fikir almak ve itiraz göndermek için markanın web sitesini kullanmak, erişmek ve araştırmak için zaman harcadığı için oldukça basit bir fikirdir. Web sitesi testi, web sitelerinin büyük ve küçük markaların çevrimiçi müşterilere ulaşma, katılma ve dönüştürme becerilerinde önemli bir rol oynadığı günümüz pazarında paha biçilmezdir. Bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir. Web sitesinin, harika marka ilişkilerini teşvik edecek ve sonuçta kazançlı dönüşümlere yol açacak şekilde genişletilmesi gerekiyor.

Markaların web tasarımı ve geliştirmeye yatırdıkları zaman ve para miktarına baktığınızda, neden bu kadar çok test ettiklerini görebilirsiniz. Her senaryo farklı olsa da, ısmarlama bir web sitesi geliştirmenin bazı ortalama maliyetleri şunlardır:

Küçük İşletme Web Sitesi: 2.000 – 8.000 ABD Doları

Orta ölçekli kurumsal web sitesi: 10.000-25.000 ABD Doları

E-ticaret web sitesi: 5.000 – 40.000 ABD Doları

Büyük kurumsal web sitesi: 25.000 – 40.000 ABD Doları

Ve bu sadece kalkıp çalışmanın maliyeti. Alan adları, SSL sertifikaları, web sitesi barındırma, içerik yönetim sistemi, devam eden web tasarımı, reklamcılık ve optimizasyonun ekstra maliyetini koyduğunuzda, normal maliyet ayda binlerce dolar olabilir. Tabii ki, bir şirket bir siteye yatırım yaparsa, çalıştığından emin olmak isterler. Bir web sitesinin ne kadar iyi performans gösterdiğini belirlemek için birkaç yönteminiz var, ancak hiçbir şey kullanıcı testinin ham, filtrelenmemiş doğasını geçemez.

Test web siteleri oluşturmaya ne kadar yardımcı olabilirsiniz?

Doğrudan bir noktaya değinelim: En azından bu kapasitede, gerçekten kapsamlı test web sitelerine sahip olmayacaksınız. İnsanların ezici çoğunluğu için, web sitesi testi tam zamanlı bir meslek olarak tasarlanmamıştır ve genel kârınızı değiştirmez. Bununla birlikte, nakit akışınıza katkıda bulunabilir ve tüm tasarruflarınızı tüketmeden bir tatilden veya iyi bir satın alımdan sonra size mütevazı bir ekstra hafta sonu harcaması sağlayabilir.

Genel olarak, neredeyse tüm web sitesi test şirketleri, test edilen web sitesi başına 10 ABD doları öder. Bazen 15-25 ABD doları alabilirsiniz, ancak bunlar alışılmadık istisnalardır ve genellikle yalnızca deneyimli kişilere sunulur. Bir saha testi oturumu tipik olarak 15 ila 30 dakika sürer, ancak yaklaşık 10 dakikada tamamlanabilen çok az şey vardır.

Çoğu durumda, web sitesi test fırsatları son kullanıcılara e-posta yoluyla veya çevrimiçi bir platform içinde gönderilir ve erişim elde etmek için testi “talep etmeniz” gerekir. Seçenekler için yarışan kullanıcı sayısıyla, bazı şirketlerle test edilmek diğerlerine göre kesinlikle daha zor olabilir. Her gün web sitelerini test etmek için beş teklif alırsanız, büyük olasılıkla bir veya iki kişiyi etkili bir şekilde talep ediyorsunuz ve hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, günlük ek bir 10 ABD doları kolayca eklenebilir. Bu oranda haftada beş web sitesini test ederseniz, her ay fazladan 200 $ ürettiğinizi kolayca varsayabilirsiniz.1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.